logo
День Знань у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна»

День Знань у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна»

Найщасливіша пора для кожної людини — це її студентські роки. Саме в цей час кожна людина робить зі своєї мрії реальність. Неймовірно гостинно та по справжньому щиро зустріли студентів викладачі у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна». Ректорка Вінницького інституту Університету Ук ...

03.09.2019 10:37

"Саме важливе в житті навчитись приймати свої помилки " - Михайло Губенко Избранное

Він зробив революцію у рекламній сфері та першим представив наше місто, як туристичну перлину України. Він мав вибір, жити в Україні чи будувати власну долю в США. Його знають та поважають за працелюбність, він пропонує нові ідеї для бізнесу та підтримує творчі проєкти. Михайло Губенко — відомий вінничанин, який завжди вважав, що не важливо де ти живеш, головне, що ти робиш.
Михайло Губенко, людина яка ніколи не спиняється на досягнутому. Він поміркований та розсудливий у справах бізнесу, але завжди підтримує гарні ідеї для нових проєктів. Свого часу йому довелось обирати між двома країнами й він вирішив, що його майбутнє варто будувати саме в Україні. У бізнесі як і в особистому житті, він завжди керуються правилами дипломатії. Іноді здається, що у світі немає жодної людини з якою Михайло не знайшов би спільної мови.
Завдяки власній працелюбності досягнув високих результатів. Сьогодні його з дружиною проєкт VIP.VN.UA є найзапитуванішим в інтернеті. Більшість іноземців, які планують подорож до України (зокрема до Вінниці) шукають інформацію саме на його сайті. За багато років роботи в індустрії реклами, саме його проєкт пережив всі фінансові кризи та зміг стати більш доступнішим та зручним для користувачів.
Крім проєктів комерційних, Михайло є суддею конкурсу "Міс Вінниця" та постійним членом журі КВН. За багато років своєї громадської діяльності, він досяг популярності та поваги інших. Навіть його життєве кредо звучить мотивуючи "Ніхто не ідеальний в цьому світі, тому треба завжди іти своїм шляхом". Більше про життя Михайла Губенко дивіться у нашому відео.

Любов Завальнюк

Крістіна Степанюк

Джерело http://the-first.tv

Медиа

Другие материалы в этой категории: « Американский бизнесмен из России Юрий Моша

Оставить комментарий