The First

The First.

" В Загсі я їй сказав, що тут вперше і востаннє, вже 50 років так воно і є! " - Володимир Алєксєєв.

Вони разом вже пів століття. За п'ятдесят років подружнього життя вони збудували свій дім, посадили не одне дерево та виховали сина. Їх життя було не схоже на казку, але безперечно — це одна з найкращих історій нашої Вінниці. Подружжя корінних вінничан Людмили та Володимира Алєксєєвих відкрили секрети родинного щастя та розказали, як змогли зберегти кохання що спалахнуло в їхніх серцях найщасливішої Новорічної ночі.
Це не казка і не сюжет романтичного фільму, це реалії з життя двох найзакоханіших людей.

Вже більше ніж пів століття вони кохають один одного. Сьогодні, коли рівень розлучень стрімко зростає, їх історія має слугувати взірцем для багатьох подружніх пар!

Вони одружились не маючи за душею жодної копійчини. В них не було впливових батьків і власної нерухомості. Та насправді в той час, це не відігравало для них великої ролі. Вони разом будували власне щастя. Найцікавіше те, що запорукою їх стосунків була безмежна довіра та взаємоповага.
За всю розмову жоден з них не сказав "це зробив - Я!", натомість вони хвалились успіхами один одного. Цікавою була оповідь про їх весілля, яке відбулось у Вінниці в старенькому РАГСі, виявляється, що молода втікла з дому в день весілля так і не діждавшись батьківського благословення. Чому наречена так поспішала і якої обіцянки даної перед реєстрацією шлюбу дотримався наречений дивіться у нашому відео.
#Вінниця#Кохання#ВінницькаІсторіяКохання#ЗолотеВесілля#РодинаАлєкєєвих

 

Любов Завальнюк

Джерело  http://the-first.tv

Contact

For questions about our company and products found on our stores, just contact us.

Address

ORANGE-SKY LTD
Suite 1, Second Floor,
Sound & Vision House, Francis Rachel Str.,
Victoria, Mahe, Seychelles