logo
День Знань у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна»

День Знань у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна»

Найщасливіша пора для кожної людини — це її студентські роки. Саме в цей час кожна людина робить зі своєї мрії реальність. Неймовірно гостинно та по справжньому щиро зустріли студентів викладачі у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна». Ректорка Вінницького інституту Університету Ук ...

27.08.2019 08:16

"Велосипед — це засіб пересування здорової людини! " - Олександр Царевский Избранное

Він є яскравим представником велоруху у Вінниці. Проєкти за його участі є актуальними та соціально важливими. Саме завдяки його зусиллям на Вінниччині люди зрозуміли, що сталий розвиток України є необхідною складовою сучасного життя. Олександр Царвский — вінничанин, що популяризував велорух на Поділлі.
У Вінниці є гарна традиція, починати рік з велопараду Дідів Морозів. Кожного року, в перших числах січня колонна яскравих та святково вбраних велосипедистів їдуть центральними вулицями нашого міста, аби привітати всіх з Новим Роком. Крім того традиційними стали вело заходи на весні та восени. Навіщо представниками велоруху активно заявляти про себе та чому з кожним роком все більше людей обирають замість авто велосипед дивіться у нашому відео.

Любов Завальнюк

Крістіна Степанюк

Джерело: http://the-first.tv

Медиа

Оставить комментарий